Reklama AD-words i co jeszcze?

Reklama AD-words i co jeszcze?

Można pozycjonować strony samemu, ale można też robić to z profesjonalną firmą, taką jak BLUMO. Jeśli nie masz doświadczenia, zaufaj profesjonalistom

bo wtedy…

 • zyskujesz czas, na przykład około dwóch godzin dziennie, jeśli nie więcej
 • masz większą gwarancję konkretnych efektów
 • zyskujesz pomoc kogoś doświadczonego, czyli pracujesz efektywniej

Jeśli chcesz, zlecasz profesjonalistom również dodatkowe opcje, takie jak reklamę adwords Warszawa lub optymalizację oraz reklamę w socjal mediach.

Co to jest pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie stron Warszawa to działanie zmierzające do osiągnięcia przez daną witrynę internetową jak najwyższej pozycji w wynikach Google oraz w wynikach innych wyszukiwarek internetowych dla konkretnych słów kluczowych, takich jak na przykład:

 • pozycjonowanie stron cennik
 • pozycjonowanie stron Warszawa
 • reklama adwords Warszawa

Czy też dla jakichkolwiek fraz kluczowych, również tych z tzw. długim ogonem, czyli bardziej precyzyjnych typu pozycjonowanie stron cennik i darmowa wycena lub – pozycjonowanie stron cennik opłaty za wynik.

Reklama adwords

Reklama adwords to niezwykle skuteczny system reklamowy, pozwalający na wyświetlenie Twojej strony w wynikach wyszukiwania już nawet tego samego dnia! Bo reklama adwords charakteryzuje się:

 • szybkością
 • prostotą

To sposób podobny do pozycjonowania. Różnica jest taka, że jest to opcja płatna, a Twoja strona nie będzie wyświetlona w zwykłych wynikach wyszukiwania ale w wynikach sponsorowanych, czyli w tych, które Google wyświetla na samej górze.

A oto, co jeszcze zyskujesz, stawiając na reklamę adwords:

 • precyzyjnie komunikujesz się z ściśle określoną grupą docelową – reklama wyświetla się np. tylko mieszkańcom Warszawy albo Kołobrzegu. Wyświetla się tylko osobom w wieku 18 – 25 lat lub wyłącznie gospodyniom domowym. Takich możliwości nie oferuje pozycjonowanie stron
 • precyzyjnie planujesz budżet – reklama adwords umożliwia dokładną kontrolę nad tym, ile chcesz w danym czasie przeznaczyć na kampanię reklamową. Na przykład do południa w poniedziałek planujesz wydać tylko 50 zł a wieczorem intensyfikujesz kampanię.
 • uskuteczniasz swoje działania – płacisz tylko wtedy, kiedy internauta kliknie w reklamę, zgodnie z tzw. modelem efektywnościowym adwords.
 • kontrolujesz przekaz reklamowy – dosłownie w każdej chwili możesz wprowadzić korektę. Możesz wyłączyć tę reklamę, która generuje mniej zysków, a na tę, która działa efektywniej, możesz przeznaczyć większy budżet.

Co w pakiecie?

Profesjonaliści z Blumo zajmujący się pozycjonowaniem stron Warszawa nie tylko pozycjonują ale i…

 • poprawiają stronę – czyli udoskonalają ją merytorycznie i wizualnie, dodając filmy, obrazki, formularze, tagi, kategorie i inne media oraz tzw. przyjazne linki. Takie działania przyspieszają działanie strony internetowej.
 • reklamują Twój biznes – w portalach specjalistycznych, serwisach branżowych oraz w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter lub Instagram. Dzięki takim zabiegom Twoja strona zyskuje zaufanie, a jednocześnie jest atrakcyjniejsza dla wyszukiwarek i tym samym jeszcze lepiej wypozycjonowana.
 • aktualizują treści – czyli dbają o to, aby klienci wchodzący na stronę internetową czy też na Fan Page zobaczyli zawsze świeżą i ciekawą treść. To dobra wiadomość, bo Google promuje strony posiadające aktualne i interesujące treści.

Katarzyna Malak

Pasjonatka technologii, biznesu i marketingu z wieloletnim doświadczeniem w branży. Głównym celem jest dzielenie się wiedzą i inspirowanie innych do ciągłego rozwoju. Posiada bogate doświadczenie w analizie rynkowej, strategiach marketingowych oraz zarządzaniu projektami technologicznymi.

Polecane posty

Dodaj komentarz

Nigdy nie udostępniamy Twojego adresu e-mail.