Postacie kartonowe na zamówienie – skuteczny sposób na przykucie uwagi klienta

Postacie kartonowe na zamówienie – skuteczny sposób na przykucie uwagi klienta

Dostęp do szerokiej ofert narzędzi marketingowych, wykorzystywanych do promocji marki, mających na celu przykucie uwagi klientów na rozmaite sposoby, sprawia, że szereg firm i przedsiębiorstw sięga po rozmaite rozwiązania, które niekoniecznie okazują się skuteczne. W końcu należy pamiętać, że ze względu na dużą konkurencję na rynku i to niezależnie od branży, konsumenci otaczani są różnorodnymi treściami reklamowymi. Jednak nie każda z nich jest w stanie zainteresować odbiorców. Ciekawym rozwiązaniem, które z daleka przykuwają wzrok klientów, obok których nie sposób przejść obojętnie, są kartonowe postacie na zamówienie.

Standy tekturowe – czyli atrakcyjna i skuteczna forma reklamy

Kartonowe postacie to niezawodny sposób na przykucie uwagi klientów, dzięki któremu mamy możliwość dotarcia do szerokiej rzeszy odbiorców. Te bardzo atrakcyjne elementy przykuwające wzrok skuteczniej, aniżeli wiele innych dostępnych na rynku form reklamy z daleka wyglądają jak żywe, dlatego też bez problemu wzbudzają zainteresowanie konsumentów, zwłaszcza gdy postać przedstawia słynną osobę. Tego typu standy wykonywane są w skali 1:1 i od wielu lat należą do grona jednych z chętniej wykorzystywanych form reklamy stosowanych m.in. w punktach handlowych. Nic w tym dziwnego, ponieważ widok twarzy lub sylwetki człowieka, jest czymś, co szybko intuicyjnie rozpoznajemy, zanim jeszcze zdołamy się nad tym zastanowić. Wykorzystując standy kartonowe z wizerunkiem znanych osób lub budzące określone skojarzenia, dają możliwość osiągnięcia znakomitych rezultatów promocji.

Standy tekturowe mogą nie tylko przybierać formę ludzką, ale także przedstawiać nieco bardziej abstrakcyjną postać, kojarzącą się z konkretną firmą. Wszystko we wspomnianym zakresie uzależnione jest od pomysłu na kampanię reklamową.

Postacie kartonowe na zamówienie – czym powinny się charakteryzować?

Przede wszystkim decydując się na omawianą formę reklamy, należy zadbać o to, aby był to produkt wykonany z należytą dbałością o jakość, co będzie stanowiło gwarancję nie tylko doskonałego wyglądu, ale także odporności na warunki użytkowania. Dlatego warto korzystać z usług doświadczonych firm, posiadających nieposzlakowaną opinię na rynku

Jakie zalety posiadają standy tekturowe?

Dzięki temu, że postacie kartonowe wykonywane są z pięciowarstwowej tektury, posiadają szereg zalet, wśród których należy wymienić przede wszystkim:

  • przystępną cenę przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości,

  • lekkość i wygodę użytkowania,

  • nieograniczone możliwości w zakresie formy (kształtu i kolorystyki).

Katarzyna Malak

Pasjonatka technologii, biznesu i marketingu z wieloletnim doświadczeniem w branży. Głównym celem jest dzielenie się wiedzą i inspirowanie innych do ciągłego rozwoju. Posiada bogate doświadczenie w analizie rynkowej, strategiach marketingowych oraz zarządzaniu projektami technologicznymi.

Polecane posty

Dodaj komentarz

Nigdy nie udostępniamy Twojego adresu e-mail.