Marka Duke istnieje na rynku już ponad 200 lat, choć w Polsce jest znana od niedawna. Charakteryzuje się niezwykłą trwałością i bardzo wysoką jakością. Jest unikatowym produktem na rynku artykułów piśmienniczych i doskonale sprawdzi się jako luksusowy upominek oraz ponadczasowa pamiątka.

Historia firmy Duke

Firma powstała w 1809 roku w Niemczech. Jeden z założycieli firmy wyruszył w podróż do Europy, gdyż bardzo zależało mu na poznaniu pilnie strzeżonej tajemnicy dotyczącej produkcji bardzo dobrej jakości piór wiecznych. Miał okazję spotkać wielu znanych rzemieślników oraz projektantów. Pierwsze pióro wieczne Duke zostało wykonane na specjalne zamówienie Fryderyka Augusta, który użył go w przełomowej dla historii chwili, a mianowicie podpisania traktatu pokojowego z Francją. Marka uzyskała dzięki temu uznanie w całym arystokratycznym świecie i właśnie dla arystokracji przez wiele, wiele lat produkowano pióra wieczne Duke. Nie było mowy, aby pióra te trafiły do kogokolwiek innego dopóki założyciel Golden Crown Pen Company nabył prawa do marki i można było dzięki temu rozpowszechnić ją i rozpocząć produkcję na większą skalę. Stało się to w 1988 roku i do dziś są to produkty wysokiej klasy składane z najwyższą precyzją i dbałością o każdy szczegół.

Dlaczego akurat pióro wieczne Duke?

Są to pióra produkowane z bardzo dobrej jakości materiałów jak: stal szlachetna, złoto, mosiądz, a nawet wykorzystuje się dodatki skóry lub kamieni szlachetnych. Produkt może być oparty na klasycznym wzornictwie lub pochodzić z limitowanej edycji piór wiecznych Duke. Najlepiej zapoznać się z bogatą gamą produktów na https://www.twojepioro.pl. Znajdziemy tu bardzo różnorodną ofertę modeli, która zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Wystarczy po prostu wybrać produkt w odpowiednim kolorze, z odpowiadającą nam stalówką. Dodatkowo sklep Twoje Pióro zapewnia fachowe doradztwo tak, aby nawet bliska Twojemu serca osoba mogła poczuć się wyjątkowo otrzymując tak luksusowy prezent, jakim niewątpliwie jest wieczne pióro Duke. Warto tu jeszcze wspomnieć, że model Konfucjusz otrzymał wyróżnienie w 2010 roku na targach RemaDays, jako Produkt De Lux. Pióra te sprawdzą się świetnie zarówno do codziennego użytku, jak i na wyjątkowe okazje. Modele są unikatowe i w ofercie sklepu znajdują się także modele wykonane z mosiądzu, gdzie skuwka i korpus przedstawiają zasłużone i znane osoby, takie jak: Mikołaj Kopernik, Maria Curie-Skłodowska i Albert Einstein. Dodatkowo każde wieczne pióro Duke jest zapakowane w oryginalne pudełko prezentowe, a do zakupu dołączany jest kałamarz z atramentem. Jest to zakup, który na długo zapadnie w pamięci i przywoła wspomnienia z dzieciństwa.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here